Connect with us

Magazin

Ali Sunal yeni yaşını kutladı! 22 Eylül… Evet, ben doğdum

Kemal Sunal, 3 Temmuz 2000 tarihinde ‘Balalayka’ filminin çekimleri için bindiği uçakta geçirdiği kalp krizi sonucu 55 yaşında hayatını kaybetti. Usta sanatçının eşi Gül Sunal, bugün 46 yaşına giren oğulları Ali Sunal’ın doğum gününde dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.

“HEP BENİM BEBEĞİMSİN”

Instagram hesabından oğlunun doğum gününü kutlayan Gül Sunal, paylaştığı nostaljik fotoğrafların altına duygusal bir not düştü.

Alıntı Metni
Gül Sunal’dan Kemal Sunal’a: Elbet bir gün buluşacağız

“DOĞDUĞUMU HABER VEREN BAŞLIKLARDAN BİRİ”

Sosyal medyada gündem olan paylaşıma kalp emojisi ve “Annem” mesajıyla cevap veren Ali Sunal, kendi Instagram hesabında esprili bir gönderiye yer vermeyi de ihmal etmedi.

1977 yılına ait ‘Salako baba oldu’ başlıklı bir gazete kupürünü yayınlayan ünlü oyuncu, “22 Eylül… Evet, ben doğdum. Buyurun bu da doğduğumu haber veren başlıklardan biri” mesajını yazdı.

Kemal Sunal ölüm yıl dönümünde anıldı! ‘Doğum gününe müzesini yetiştirecekler’

Rumico

Advertisement

Magazin

Dilek Taşı son bölümde neler oldu? Figen, Mustafa’yı durdurmaya çalıştı!

Yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği Dilek Taşı, ikinci bölümü ile ekranlara geldi. 1980’li yıllarda geçen bir hikâyeyi konu alan dizi yine heyecan dolu anlara sahne oldu. Dizinin 3’üncü ve yeni bölümü Mustafa ile Cemre’nin kavuşması ile başladı.

Dilek Taşı üçüncü bölümde yaşananlar…

Mustafa kızına sıkı sıkı sarılarak ‘Seni bulacağım demiştim’ diyerek hasret giderir.

‘DİLEK TAŞI’ SON BÖLÜM

Advertisement

Kenan Sevda’nın yanına giderek Figen’in işten ayrılacağına üzüldüğünü söyle ve şöyle devam eder: Çünkü o zaman buraya daha az geleceğim ve sizi daha az göreceğim… Bunun üzerine Sevda gülümser ve ‘Belki de daha az görmezsin’ der. İkili baş başa bahçede yürüyüş yapmaktadır.

Haber Detay Görsel Slider

Bu esnada Figen Mustafa ve Cemre de bahçededir. Kenan ve Sevda’nın yaklaştığını görünce uzaklaşmaya çalışırlar ancak gelen sesler Kenan’ın dikkatinden kaçmaz. O esnada üçlü Kenan’a gözükmemeyi başarır.

MUSTAFA VE CEMRE, YÜREKLERİ DAĞLADI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Cemre’yi Figen’in yanında gören Macide Hanım Figen’i yine azarlar. Daha sonra bir telefon görüşmesi yapan Macide yurt dışından beklediği haberi alır. Artık Sinan Rona’nın tedavi süreci için harekete geçme vakti yaklaşmaktadır.

CEMRE: SİZLER BENİM AİLEM SAYILIRSINIZ

Advertisement

Figen’den beklenmedik bir hamle gelir. Figen Macide’den Sevda’dan ve Rüçhan’dan tek tek özür diler. Onu affetmelerini ve Cemre ile ilgilenmeyi teklif eder.

HARUN RONA, KÖŞKE DÖNDÜ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘Ayrıca burası benim evim. Sizler benim ailem sayılırsınız.’

Figen Mustafa’yı sakladığı eski kulübeye ilk yardım malzemeleri götürür. Bu esnada Mustafa’nın durumu iyiye gitmemektedir, ateşi giderek yükselmektedir.

MUSTAFA VE FİGEN’İN KORKU DOLU ANLARI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Advertisement

MUSTAFA RONA’LARIN KÖŞKÜNDE

Mustafa kızını görmek için risk alarak Ronaların köşküne girer. Figen, Mustafa’nın kulübede olmadığını fark etmiş ve her yerde onu aramaktadır. Oysa Mustafa kızı ile vedalaşarak gitmiştir.

‘FİGEN BUYUR NİŞANLININ CEKETİ’

Sevda evde Figen’ ile karşılaşır ve ‘Nişanlının ceketi bende kalmış, dün üşüyünce centilmenlik yapıp vermişti, bende kalmış. Ama istersen bir yıka parfüm kokuyor’ dedikten sonra Kenan’ın kendisine verdiği iltifatlar dolu kartı gösterir.

FİGEN, RONA AİLESİNDEN ÖZÜR DİLEDİ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Advertisement

Bu esnada Kenan da arkadaşı ile dışarıda kafa dağıtmaktadır ve Figen ile evlenmek istemediğini defalarca dile getirmektedir. Ayrıca Sevda’ya duyduğu hisler de kafasını karıştırmaktadır.

Mustafa arkadaşı Semih’ten yardım istemek için eski çalıştığı fabrikaya gider. Tam Semih ile konuşurken fabrikanın sahibinin kardeşi gelir ve Mustafa’nın ölmediğini öğrenir. Semih Mustafa’nın kaçması için mücadele ederken, patronun kardeşi Semih’i aşağı iter.. Semih hayatını kaybeder. Mustafa ise isyan eder:

“Ne istediniz bizden, biz it gibi çalışmaktan başka ne yaptık sizin için.”

HÜSEYİN’İN ACI HİKAYESİ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

RÜÇHAN MACİDE’NİN SABRINI TAŞIRDI

Advertisement

Rüçhan erken saatlerde içki içmeye başlar ve tuhaf tavırlar sergiler. Macide artık Rüçhan’ın bu durumundan çok rahatsızdır. Çocukları Figen’e emanet eder ve Rüçhan’ı yanına çağırır. Macide o esnada hastaneden görevliler çağırmıştır. Rüçhan Macide’ye ‘Beni Sinan’dan ayırma. Düzeleleceğim gerçekten düzeleceğim. Beni lüften gönderme.’ diye çığlıklar içinde yalvarır. Macide Rüçhan’ı son kez affeder…

KAZA YAPIP KARAKOLA DÜŞEN KENAN’A SÜRPRİZ

Kenan bu esnada kaza yapmıştır ve karakola düşmüştür. Ronaların köşkünü aradığında telefona çıkan Sevda ceketini alarak evden çıkar. Ve Kenan’ı karakoldan çıkartır. Sevda, karakoldan çıkan Kenan’ın yanına gider. Kenan bu esnada yine Sevda’ya içini döker:

Alıntı Metni

FİGEN, MUSTAFA İÇİN NÖBET TUTTU / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

RÜÇHAN’A DARBE ÜSTÜNE DARBE

Advertisement

Rüçhan eşinin iş yerine gittiğinde çok kötü bir sürpriz ile karşılaşır. Kocasını, iş arkadaşıyla birlikte yakalar ve göz yaşları içinde kalır.

Alıntı Metni

CEMRE, FİGEN’DEN VAZGEÇMEDİ! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

HARUN RONA GERİ DÖNDÜ!

Harun Rona köşke geri döner. Daha Cemre’yi görür görmez, Macide’nin neyin peşinde olduğunu anlar: İsviçre biletleriniz iptal edildi. Cemre bundan böyle benim himayemde…

SEMİH HAYATINI KAYBETTİ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Advertisement

BÖYLE Mİ BABALIK EDECEKSİN CEMREYE?

Cemre’yi alıp kaçmaya karar veren Mustafa’ya Figen sert çıkışır. ‘Seni buradan çıktıktan 10 dakika sonra yakalarlar. Jandarmalar seni yaka paça götürürken Cemre ne yapacak? Seni tekrar hapse atacaklar, belki de asacaklar. O zaman bir kez daha mı dünyası başına yıkılsın Cemre’nin? Böyle mi babalık edeceksin ona?

RÜÇHAN, ARAS’I OFİSİNDE BASTI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUSTAFA VE CEMRE GİDİYOR…

Mustafa ve Cemre gitmek için toparlanır. Figen ile vedalaşırlar. Cemre Figen’i bırakmak istemez inatla ‘Sen de bizimle gel Figen abla ben seni özlerim’ der. Mustafa ve Cemre Figen’e veda ettikten sonra gözden kaybolur.

Advertisement

YİNE ÇOK İZLENDİ

Dilek Taşı, yayınlanan yeni bölümü ile izleyicilerden tam not alarak, yine çok izlenmeyi başardı. Reyting listelerinde üst sıralarda yer alan dizi, 20+ABC1 kategorisinde 4,95 reyting ve yüzde 13,55 izlenme payı alarak, günün en çok izlenen dizisi olmayı başardı.

MUSTAFA, CEMRE’Yİ ALIP GİTTİ! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘DİLEK TAŞI’ 4’ÜNCÜ BÖLÜM FRAGMAN

Dilek Taşı 4. bölüm fragmanı da yayınlandı! Mustafa ile Cemre yakalanacak mı?

Advertisement
Perihan Savaş’tan ‘Dilek Taşı’ üzerine samimi açıklamalar
‘Dilek Taşı’nın senaristi Can Sinan’dan özel açıklamalar!

Rumico

Devamını Oku

Magazin

HABERLER: Mehmet Ali Erbil 6. kez nikâh masasına mı oturuyor? İddiaları güçlendiren paylaşım

Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz aylarda katıldığı bir programda yaptığı; “Allah’ıma şükür. Cinsel anlamda sağlıklı bir erkeğim. Andropoza girmedim, benim cinselliğim devam ediyor” açıklamasıyla tepki çekmişti.

Daha sonra Etiler’de görüntülenen 66 yaşındaki Erbil, bu açıklamasıyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

‘ALTINCI KEZ EVLENECEK’ İDDİASI!

Tüm bunların arından daha önce Muhsine Şehnaz Kamiloğlu’yla iki defa, Nergis Kumbasar, Sedef Altuntaş ve Tuğba Coşkun’la da bir defa olmak üzere toplam beş evlilik yapan Mehmet Ali Erbil’in, 24 yaşındaki bir kadınla aşk yaşadığı ve ikilinin yakında nikah masasına oturacağı iddia edildi.

Mehmet Ali Erbil’den tepki çeken Aleyna Tilki açıklaması!

PAYLAŞIM YAPTI!

Advertisement

Ünlü şovmen, kızı Yasmin Erbil’den 3 yaş küçük olan ve Almanya’dan gelen Gülseren Ceylan ile ilgili sessizliğini korusa da; Instagram hesabından genç kadınla paylaştığı bir fotoğraf aşk iddialarını güçlendirdi.

“TORUNUN YAŞINDA”

Sosyal medya kullanıcıları, Mehmet Ali Erbil ile Gülseren Ceylan’ın evleneceği yönündeki iddialarla ilgili birçok yorum yaptı.

– Kızın yaşında, hatta onu geçtim torunun yaşında.
– Yaşlandı, hasta da. Kendine bakacak birini bulmuş, evlenmek istiyor, normal.
– Ben daha bir kere evlenemedim.
– Mehmet Ali Erbil’in psikolojik sorunları var.

Vladimir Erbil! ‘Türk-Rus ilişkilerini güçlendirmek için çalışıyorum’

Rumico

Advertisement
Devamını Oku

Magazin

Yunanistan’da gizemli bir adamla görüntülenmişti! ‘Şok oldunuz değil mi?’

Serenay Sarıkaya, rol aldığı ‘Aile’ dizisi ve ‘Alice Müzikali’nin final yapmasının ardından soluğu tatilde almıştı. 31 yaşındaki ünlü isim, geçtiğimiz aylarda yaz sezonunu Yunanistan’da açmıştı.

Yunanistan’dan sonra Bodrum’a geçen 31 yaşındaki güzel oyuncu, tatil sezonunu erken kapatarak tekrar setlere dönmüştü.

“KENDİMDEN ÜMİDİ KESMEDİM”

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazin basınında adından sıkça söz ettiren Serenay Sarıkaya, son olarak reklam yüzü olduğu bankanın 75’inci yıl partisine katıldı.

Serenay Sarıkaya’dan yeni pozlar! ‘Derdo club başkanı’

Özel hayatı ile ilgili konuşan Sarıkaya, gazetecilerin; “Kendinizi aşka kapattınız mı?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Advertisement
Alıntı Metni

“BİRİSİ OLURSA HABERİNİZ OLACAKTIR”

Tatile Yunanistan’a tatile giden Sarıkaya, orada bir beyefendi ile görüntülenmişti. Konuyla ilgili oyuncu, “Şok oldunuz değil mi? Ben de şok oldum. Birisi olursa mutlaka haberiniz olacaktır” ifadelerini kullandı.

Serenay Sarıkaya’nın gündem olan yeşil terlikllerinin fiyatı dudak uçuklattı!

Rumico

Devamını Oku

Trendler