Connect with us

Hakkımızda

RUMICO Agricultural Consulting Services

Tarımsal sanayi ve hayvancılık alanında Türkiye’yi etüt eden RUMICO Agricultural Consulting Services, uzmanlık alanı olan tarımsal üretim; hayvan besleme; yem teknolojisi ve besleme etkinliği konularında üreticilere ve ülke ekonomisine katkı sağlayacağını düşünerek 2015 yılında “RUMICO Agricultural Consulting Services” olarak Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.

RUMICO Agricultural Consulting Services, uluslararası uzman ekibi ile gerek yem sektörünün, gerekse üreticilerin hayvan besleme ve yönetimi, teknik ve tahsis etkinliklerinin gelişimi konusunda uzun yıllardır önemli rol oynamaktadır. Veteriner Hekim ve Ziraat Mühendislerinden oluşan teknik ekibi ile üreticilere bakım besleme ve etkinlik konularında uygulamalı eğitimler veren RUMICO, üreticilerin karlılığını arttırmayı ve ülkemiz tarım ve hayvancılığının gelişmesine önemli katkılar sağlamayı hedeflemektedir.

Dünya genelinde uzman kadrosu ile yüksek üretim verimliliği, tecrübeli ve istikrarlı kadrosu ile gerçekleştirdiği etkili uygulama stratejileri ile tarımsal sanayi alanında, önemli başarılara imza atan RUMICO, Türkiye’de faaliyetlerine başladığı ilk günden itibaren, Türk tarımsal sanayi ve üreticisine katkıda bulunmayı temel ilke olarak benimsemiştir. RUMICO, istikrarlı başarı için hedeflere dayalı olarak çalışmakta ve performans değerlendirmesi ile çalışanlarına ve hizmet verdiği iş ortaklarına sürekli eğitim ve gelişim imkânı sağlamaktadır.

RUMICO Agricultural Consulting Services, Türkiye’de kazandığını yine Türkiye’de yatırım yaparak değerlendirmeyi hedefleyen, yeni istihdam olanakları yaratan, hayvan besleme, tarımsal üretim, işletme yönetimi ve ekonomik etkinlik konularında sektörünün en güçlü kuruluşlarındandır.