Connect with us

Magazin

Kristanna Loken Cem Yılmaz’dan Teklif Bekliyor

Kristanna Loken Cem Yılmaz'dan Teklif Bekliyor

Kristanna Loken Cem Yılmaz’dan Teklif Bekliyor. Kristanna Loken’in yaşamı vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Terminatör’ün yıldızı Loken, Antalya Film Festivali’nde Cem Yılmaz’la sohbet etti. Kristanna Loken, ikinci kez İstanbul’a geldi. Cem Yılmaz’ın filmlerinde oynayıp oynamayacağı merak ediliyor. Peki Kristanna Loken kimdir? Cem Yılmaz’ın filminde mi oynayacak?

Kristanna Loken kimdir? 

Dünya yıldızı Antalya Film Festivali’ne geldi. Loken, Cem Yılmaz ve sevgilisi Defne Samyeli’yle sohbet ettiklerini söyledi. Herkes ünlü oyuncunun yaşamını araştırmaya başladı. Aynı zamanda Cem Yılmaz’ın filminde rol alıp almayacağı merak ediliyor. Peki Kristanna Loken kimdir? Cem Yılmaz’ın filminde mi oynayacak?Cadde’den Seçkin Şenvardar’ın haberine göre, ‘Terminatör’ filminin yıldızı Kristanna Loken, ikinci kez İstanbul’a geldi.

Dr. Sami Tan Sarıgül’ün geliştirdiği bir yöntemle yüzünü 24 ayar altınla kaplatarak bakım yaptıran dünyaca ünlü oyuncu; Antalya Film Festivali’nde Cem Yılmaz ve sevgilisi Defne Samyeli’yle sohbet ettiklerini söyledi.

Yılmaz’ın kendisiyle tanıştığını anlatan Loken, şunları söyledi:

Advertisement

“ÇOK CİCİ BİR SEVGİLİSİ VAR”

“Çok cici bir sevgilisi var. Bana yaptığı filmleri anlattı. Sanırım yeni projelerinden birinde oynamamı istiyor, ben öyle hissettim

Kristanna Loken Cem Yılmaz’dan Teklif Bekliyor

Kristanna Loken Cem Yılmaz’dan Teklif Bekliyor. Filmlerinin gişe rakamlarını öğrenince ilgim daha da arttı. Cem teklif ederse, kabul ederim”

Öte yandan, Kristanna Loken, ‘Terminatör’ serisinin devamında rol almak istediğini belirtti.KRİSTANNA LOKEN

Kristanna Sommer Loken (d. 8 Ekim 1979; Ghent, New York), Norveç asıllı Amerikalı film oyuncusu ve manken.

Advertisement

Babası yazar Merlin Chris Loken, annesi ise manken Rande Porath’dır. Hem anne hem de baba tarafından olan büyükanne ve büyükbabaları Norveç’te doğmuş; ve Wisconsin’e göçerek buradaki Norveç asıllı ABD’li toplumuna karışmışlardır.

Loken, ailesinin New York, Upstate’deki meyve çiftliğinde büyümüştür. Loken’in anne-babası yarı Norveç ve Alman kökenlidir. Tanya adında bir kız kardeşi var.

15 yaşında modellik kariyerine başlayan Loken;1.80 metrelik boyuyla Hollywood film endüstrisinin en uzun boylu aktrislerinden biridir. Ayrıca hollywood’un en büyük ayaklı aktrislerinden’dir ayak numarası 43’tür. Kristanna Loken vejetaryendir ve terazi burcudur. 2008 senesinde Noah Danby ile evlenmiş ve Kasım 2009’da ayrılmıştır.

 CEM YILMAZ

23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul’da doğdu. Aslen Gürün, Sivaslıdır. İlköğrenimini Mehmet Akif İlkokulu’nda tamamladı. Ortaokulda Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu’nu; sonrasında da Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü bitirdi.

Karikatüre olan ilgisi ve yeteneği sayesinde üniversite yıllarında Leman isimli mizah dergisinde çalışmaya başladı. İlk gösterisini dergide çalıştığı yıllarda, Leman Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Sonrasında Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sahne almaya başladı ve burada düzenlediği gösteriler ile adını duyurmayı başararak günümüze kadar toplamda 4.000’den fazla kez sahneye çıktı.

1998’de Her Şey Çok Güzel Olacak isimli filmle sinema sektörüne adım attı. İçlerinde Türk Sineması’nın en sevilen filmleri arasına girmiş olan; G.O.R.A., A.R.O.G, Hokkabaz ve Yahşi Batı gibi yapımların da bulunduğu 10 filmde rol aldı; ve 3 filmde seslendirme sanatçısı olarak çalıştı.

Advertisement

Sinema alanındaki çalışmalarının yanı sıra sahne gösterilerini de devam ettirdi; her biri kapalı gişe oynayan 4 ayrı stand up gösterisi gerçekleştirdi. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası işbirliği ile özel konserler kapsamında orkestraya 2 kez şeflik yaptı; ve üniversite ziyaretlerinin birleşiminden oluşan bir DVD çıkardı.Kariyeri boyunca birçok markanın reklam yüzü oldu, aralarında Panasonic; Opet, Türk Telekom, Türkiye İş Bankası, Doritos gibi büyük markaların yer aldığı firmalar için başarılı reklam kampanyalarına imza attı. Karikatürlerinin yer aldığı bir kitap ve 3 filminin senaryolarının kitaplaştırılmış hali de okurların yoğun ilgisini çekti.

“Sadri Alışık Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”; “4.Yeşilçam Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü” ve “Brussels Uluslararası Bağımsız Film Festivali En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”; gibi ödüllerin de dahil olduğu çeşitli ödüllere layık görüldü.

2014’te StandartCY adlı gösterisiyle son baharda Amerika turnesine çıkmıştır. Yer aldığı son film Deli Aşk, 10 Mart 2017 tarihinde vizyona girmiştir.

Advertisement

Magazin

Sinan Özen albümleri ve şarkıları || Sinan Özen kimdir kaç yaşında aslen nereli?

Sinan Özen hayatı ve kariyeri araştırma konusu olmaya devam ediyor. 1989 yılında ilk albümünü çıkaran Sinan Özen müzik kariyeri boyunca şu ana kadar 18 albüm çıkardı. 90’lı ve 2000’li yılların başlarında çıkardıkları albümler ile bir döneme damgasını vuran Sinan Özen bu akşam ekrana gelecek olan Şarkılar Bizi Söyler’in konukları arasında yer alacak. İşte Sinan Özen şarkıları ve albümleri…

SİNAN ÖZEN ŞARKILARI VE ALBÜMLERİ…

1 Mart 1964’te Rize’nin Çayeli ilçesinde doğdu. İlk ve orta okulu İstanbul’da bitirdikten sonra eğitimine Rize Endüstri Meslek Lisesi torna tesviye bölümünde devam etti. Müziğe olan tutkusu yüzünden mesleğini bırakarak müzik dünyasına atılmaya karar verdi. 1981 yılında ses yarışmasına katıldı. Fakat yarışmayı kazanmasına rağmen, hiçbir teklif almadı. Müzisyen arkadaşının vesilesiyle tanıştığı konservatuvar hocası Süheyla Altmışdört’ten nota ve solfej dersleri, bestekâr İrfan Özbakır’dan ud ve nota solfej dersleri aldı. 1982 yılında İstanbul Devlet Konservatuvarı’na girdi. 1989 yılında “Rüyalarım Olmasa” albümü ile profesyonel müzik hayatına başladı.

1989-2016 yılları arası biri Türk Sanat Müziği albümü olmak üzere 17 albüm, 5 Tekli çalışmasını piyasaya sürdü.

Son teklisi Sevişmeliyiz’e klip çekti. Klip Acara Özerk Cumhuriyeti’nde bulunan Batum kentinde çekildi.

Advertisement

Tekli

Sen Treni Kaçırdın (2021)

Sen Mühimsin (2021)

Körpe Yüreğim (2021)

Yerim Göğüm Yıldızım (2021)

Advertisement

Yok Arkadaş (ft. Amad) (2020)

Sinan Özen ile Akustik (2020)

Ben Yanıyorum (2019)

Öpsene Beni (ft. Ece Toprak) (2017)

Sana Bir şey Olmasın (2016)

Advertisement

Sevişmeliyiz (2015)

Radyoda Bir İnce Saz (2014)

Yıkılır İstanbul (2013)

Quiero Comer Tus Labios & Senin Ağzını Yerim (2003)

Albümleri

Advertisement

2016: Bambaşka 22 Kasım 2016 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi. Sinan Müzik

2014: Babamın Şarkıları ve İnce Saz Avrupa Müzik

2011: Usta Çınar Müzik

2010: Sinan Özen 2010 Çınar Müzik

2007: Ödün Vermem Sinan Müzik

Advertisement

2006: Aşkın S Hali Sinan Müzik

2004: Islak Islak Akbaş Müzik

2002: Serseri Gönlüm Akbaş Müzik

2000: Gitsem Uzaklara Akbaş Müzik

1998: Tek Başına Akbaş Müzik

Advertisement

1997: Evlere Şenlik Okey Plakçılık

1996: Sigaramın Dumanı Sen Okey Plakçılık

1994: Kapına Gül Bıraktım Okey Plakçılık

1993: Ölürüm Yoluna Okey Plakçılık

1992: Öpsene Beni Okey Plakçılık

Advertisement

1991: Aşık Olmak İstiyorum Okey Plakçılık

1990: Kar Tanesi Okey Plakçılık

1989: Rüyalarım Olmasa Okey Plakçılık

Rumico

Advertisement
Devamını Oku

Magazin

Hamdi Alkan aslen nereli kaç yaşında? Hamdi Alkan kimdir kaç yaşında?

Hamdi Alkan hayatı ve kariyeri araştırma konusu olmaya devam ediyor. Hatay’da dünyaya gelen Hamdi Alkan uzun yıllar TV’ler için hazırladığı komedi içerikleri ile adından söz ettirdi. Son yıllarda Sinema ve diziler ile adından söz ettiren Hamdi Alkan sinema ve dizi yönetmenliğinin yanı sıra yapımcılıkta yapmaktadır. İşte Hamdi Alkan hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler…

HAMDİ ALKAN KİMDİR KAÇ YAŞINDA ASLEN NERELİ?

Hamdi Alkan 16 Ocak 1967 yılında; Antakya, Hatay’da dünyaya geldi. Sinema yapımcısı ve yönetmeni, tiyatro sanatçısı, sinema ve dizi oyuncusu.

Hazırladığı komedi içerikli TV programların yanı sıra TV dizilerinde ve sinema filmlerinde rol alan sanatçı, on yıl boyunca Hamdi Alkan TV adlı komedi programını yaptı; Gazman tiplemesi ile tanındı. 2008’den itibaren sinema filmlerinde ve TV dizilerinde yönetmenlik yaptı.

1967 yılında Antakya’da Döver köyünde doğdu. Arap kökenli bir ailenin çocuğudur. Biri kız, beşi erkek 6 kardeşin en küçüğüdür. Babası Ali Alkan adliye mübaşiri; annesi Helva Alkan, ev hanımıdır.

Advertisement

İlkokul, ortaokul ve liseyi Antakyaʼda okudu. Öğrencilik yıllarında kitap sevgisi başladı. Yüzme ve basketbol ile ilgilendi. İlkokul çağlarından beri oyuncu olmak istedi ve müsamerelerde yer aldı. Yükseköğrenimini Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünde 12 senede tamamladı. Üniversite öğrenciliği döneminde Beyazıt Meydanı’ndaki Sahaflar Çarşısı’nda kitap satarak geçimini sağladı. Israrla konservatuvara girerek oyunculuk eğitim almak istedi ama giremedi.

1989 yılında 22 yaşındayken Canan Hoşgör ile evlendi. Zeynep (d. 1998) ve Ayşe (d. 2007) adlarında iki kızı olan çift, 1999 yılında boşanmış; 2006 yılında tekrar evlenmiş ve Mart 2012 yılında tekrar boşanmıştır.

Alkan, öğrenimini tamamladıktan sonra TRT’de 3 Aşağı 5 Yukarı programının sunucusu olarak işe başladı. Gafur Hüner ve Yalçın Menteş‘le çalıştı Öz Ofsayt adlı bir spor skeç programı yaptı. Ardından Reyting Reyting ve Reyting Hamdi programlarının yapımcısı oldu. Rayting Hamdi programı ile tanındı. On yıl boyunca Hamdi Alkan TV adlı komedi programını yaptı, Gazman tiplemesi çok popüler oldu. Süperman benzeri bir süper kahraman tiplemesi olan Gazman, gaz çıkararak uçma yeteneğine sahipti. Sadece çocukların rol aldığı Yumurcak TV adlı televizyon dizisini yönetti.

Tiyatro topluluklarında yönetmenlik yaptı. Yıldız Teknik Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tiyatro hocalığı, genel sanat yönetmenliği yaptı.

2001 yılında “Şellale” adlı filmde konuk oyuncu olarak Hülya Koçyiğit, Tuncel Kurtiz, Aykut Oray, Ali Sürmeli, Ege Aydan, Nurgül Yeşilçay, Fikret Kuşkan ile birlikte oynadı.

Advertisement

2004 yılında, Show TV’de Türkiye’nin Yıldızları yarışması projesini yaptı. Bu proje ile Beren Saat ve Engin Akyürek’i sektöre kazandırdı. 2007’de Fox TV’de yayına giren ve 193 bölüm yayımlanan Arka Sıradakiler dizisini yönetti.

Başrollerinde Vural Çelik, Yasemin Çonka, Hakan Yılmaz, Tamer Karadağlı ve mahkûmların oynadığı Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım (2007) sinema filmini;Turgut Özakmanʼın senaryosunu yazdığı, başrollerinde Halit Ergenç, Çetin Tekindor, Batuhan Karacakaya, Canan Hoşgör, Tolga Savacı’nın oynadığı Dersimiz Atatürk (2009) adlı sinema filmini; çekimleri Türkiye, Kazakistan ve Kırgızistan’da yapılan Selam: Bahara Yolculuk (2015) filmini yönetti.

24 Nisan 2014 tarihinde Selen Görgüzel ile Roma’da evlendi. 2014-2017 arasında yayımlanan O Hayat Benim adlı aşk ve drama dizisini yönetti. 145 kiloya çıkan ve 2016’da kiloları nedeniyle sağlık sorunları yaşayan sanatçı, tüp mide ameliyatı ile kilo verip sağlığına kavuştu. [4]2019’da Kırk Yalan adlı komedi filmini yönetti.

Büyük bir kitap koleksiyonunun yanı sıra afiş, teneke oyuncaklar, eski jilet, kibrit, dürbün, resim, tespih, kalem, çakı, kartvizit koleksiyonları vardır. Alkan; kartpostal, tablo, mektup ve telgraf koleksiyonlarını Hatay’da açılan Kurtuluş Müzesi’ne bağışlamıştır.

HAMDİ ALKAN FİLMLERİ VE DİZİLERİ

Advertisement

2012 – İsmail Baki Tv (Tv Programı)

2012 – Yol Ayrımı (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi) (2. Bölüm)

2012 – 2013 – Muhteşem Yüzyıl (Şeyh Yahya Efendi)(TV Dizisi)

2011 – Arka Sıradakiler (TV Dizisi)

2006 – Güldünya (TV Dizisi)

Advertisement

2006 – 2007 – Ezo Gelin (TV Dizisi)

2006 – Emret Komutanım: Şah Mat (Pehlivan) (Sinema Filmi)

2006 – Anadolu Kaplanı (Rafet) (TV Dizisi)

2004 – Afacanlar Kampı

2004 – En İyi Arkadaşım (Cino) (TV Dizisi)

Advertisement

2004 – Cennet Mahallesi (Pavarotti) (TV Dizisi)

2003 – Okul (Milli Eğitim Müfettişi) (Sinema Filmi)

2003 – Neredesin Firuze (Hoca) (Sinema Filmi)

2003 – Hayat Bilgisi (TV Dizisi) 2003

2002 – Reyting Hamdi (Hamdi-Gazman-Yarmagül) (TV Dizisi)

Advertisement

2002 – En Son Babalar Duyar (TV Dizisi)

2001 – Şellale (Sarhoş) (Sinema Filmi)

1995 – Şark Kahvesi (TV Dizisi)

1994 – İnce İnce Yasemince (TV Dizisi)

1992 – Üç Aşağı Beş Yukarı (TV Dizisi)

Advertisement

1991 – Yeniden Doğuş Zamanı (Sinema Filmi)

HAMDİ ALKAN’IIN YÖNETMENLİK YAPTIĞI PROJELER

2015 – Selam: Bahara Yolculuk (Sinema Filmi)

2014 – 2015 O Hayat Benim (TV Dizisi)

2014 – Gurbette Aşk (TV Dizisi)

Advertisement

2013 – Aşk Emek İster (TV Dizisi)

2012 – Kendimize Doğru (TV Dizisi)

2010 – Öğretmen Kemal (TV Dizisi)

2009 – Dersimiz Atatürk (Sinema Filmi)

2008 – Komedi Türk (TV Dizisi)

Advertisement

2007 – Bayrampaşa :Ben Fazla Kalmayacağım (Sinema Filmi)

2007 – 2011 – Arka Sıradakiler (TV Dizisi)

2005 – Yumurcak TV (TV Dizisi)

2005 – Afacanlar Kampı (TV Dizisi)

2004 – En İyi Arkadaşım (TV Dizisi)

Advertisement

HAMDİ ALKAN’IN YAPIMCI OLDUĞU PROJELER

2011 – Arka Sıradakiler (TV Dizisi) 5. Sezon

2006 – Güldünya (Yapım Yönetmeni) (TV Dizisi)

2005 – Afacanlar Kampı (TV Dizisi)

2004 – En İyi Arkadaşım (TV Dizisi)

Advertisement

Rumico

Devamını Oku

Magazin

Gönül Dağı’nın Dilek’i Gülsim Ali İlhan diziden ayrılıyor mu? Gönül Dağı Dilek diziden neden ayrılıyor?

Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterine hayat veren Gülsim Ali İlhan’ın 65. bölümde diziye veda edeceği iddia edildi. Dizide Dilek karakterine hayat veren güzel oyuncunun İstanbul’daki yaşantısını özlediği ve bu nedenle diziden ayrılacağı konuşulmaya başlandı. Peki Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterine hayat veren Gülsim Ali İlhan diziden ayrılacak mı?

GÖNÜL DAĞI DİLEK DİZİDEN AYRILACAK MI? GÜLSİM ALİ İLHAN DİZİYE VEDA MI EDİYOR?

Gönül Dağı dizisinin Dilek’i, Gülsim Ali İlhan’ın 65. bölümde diziye veda edeceği iddia edilirken Gönül Dağı dizisinin yapımcısından henüz konuya dair bir açıklama yapılmadı. Oyuncunun çekimleri Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde devam eden çekimler nedeniyle İstanbul’daki hayatını özlediği ve diziden ayrılmak istediği iddia edilmişti.

GÜLSİM ALİ İLHAN KİMDİR?

18 Şubat 1995’te Bulgaristan’ın en büyük 5. şehri Rusçuk’da doğdu. Bulgaristan’da yaşayan Türk bir ailenin kızıdır. Gayet iyi Türkçe bilgisi yanı sıra iyi derecede Bulgarca, Türkçe, İngilizce ve Japonca dillerini bilmektedir. Bulgaristan’da düzenlenen Super Model yarışmasında Ford Modeli seçildi. 2012 yılında oyunculuğa adım attı.

Advertisement

Gülsim Ali, ilk olarak 2012 yılında yayınlanan başrolünde Hazal Kaya’nın oynadığı Son Yaz Balkanlar dizisinde rol aldı, ardından 4 bölümlük Seddülbahir 32 Saat adlı dizide hemşire rolünü oynadı.

Yusuf Çim ile birlikte 2016 yılında Star TV’de yayımlanan Hanım Köylü dizisinde İlkgün rolünü, Diriliş Ertuğrul’da Aslıhan, 2019’da oynadığı Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal, Günümüzde ise, 2020 yılında TRT 1’de yayımlanmaya başlayan Gönül Dağı adlı dizide Dilek karakterini canlandırmaktadır.

Rumico

Advertisement
Devamını Oku

Trendler