Connect with us

Magazin

Zuhal Topal Yeniden Ekranlara Döneceğinin Müjdesini Sosyal Medya Hesabından Verdi

Zuhal Topal Yeniden Ekranlara Döneceğinin Müjdesini Sosyal Medya Hesabından Verdi

Zuhal Topal Yeniden Ekranlara Döneceğinin Müjdesini Sosyal Medya Hesabından Verdi

Zuhal Topal Yeniden Ekranlara Döneceğinin Müjdesini Sosyal Medya Hesabından Verdi. Bir süredir ekranlardan uzak kalan ünlü sunucu Zuhal Topal, yeni projesi için ekranlara tekrar döneceğinin sinyallerini sosyal medya paylaşımıyla verdi.Bir süredir ekranlardan uzak kalan Zuhal Topal, yeni projesi için ekranlara tekrar döneceğinin sinyallerini sosyal medya paylaşımıyla verdi.

SÜPRİZLERE HAZIR OL

Evlilik programları yayından kaldırılınca bir süre inzivaya çekilen ünlü sunucu Zuhal Topal, soyal medya hesabından yeni projesinin sinyalini verdi. Topal, “Ekip, zehir, hazırlıklar tam gaz. Sürprizlere hazır ol” notuyla paylaştı.

EVLİLİK PROGRAMLARI KALDIRILINCA İNZİVAYA ÇEKİLMİŞTİ

Ünlü sunucu Zuhal Topal evlililik programları yayından kaldırılınca inzivaya çekilmişti. Topal’ın yeni projesinin sinyallerini vermesi takipçilerini heyecanlandırdı. Zuhal Topal’ın yeni programı FOX TV‘de yayınlacak.

Advertisement

Magazin

Günlük burç yorumları (18 Ekim 2021)

Günlük burç yorumları (18 Ekim 2021)

Astrolog Murat İpek’ten 18 Ekim 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay 13:00 e kadar boşlukta Mars ve Jüpiter arasındaki olumlu duruş, bizi spora ve her konuda harekete davet edecek. (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç Kariyer iş konularına çok elleşmediğiniz taktirde diğer her alanda oldukça olumlu bir gün görünmekte.
Boğa İş, çalışma koşulları, kariyer vb. alanlarda kafanızı toparladığınız taktirde bugün gayet başarılı kararlar alabilirsiniz.
İkizler Sosyal konularda gayet olumlu gelişmeler bugün sizi bekliyor.
Yengeç Öğrenciyseniz talihli bir gün, çalışıyorsanız kararlı ve istikralı olduğunuz takdirde sorun yaşamazsınız.
Aslan Kendinizi bomba gibi bir hafta başına hazırlayın. Kafanızda birçok düşünce uçuşuyor olsa da dikkatinizi toplamanız gerekebilir.
Başak Toz pembe bir tablo karşısında şaşırabilirsiniz. “Yok bu fazla iyi bu işte bir tuhaflık var” demeyin. Yolunda gideni kabullenin.
Terazi Sağlık konusunda kafanız biraz karışmış olabilir. Bu hafta başı yediklerinize içtiklerinize dikkat edin derim.
Akrep Bu haftaya adeta bir aşk kelebeği olarak uçuş uçuş başlayabilirsiniz. Keyfinizi kaçırmak istemem ama mantıklı olun bence.
Yay Ortaklık için ideale yakın bir gökyüzü var sizin için, aile ile yapılacak ticari görüşmeler de halledilebilir bugün.
Oğlak Birilerine haber göndermek, uyarı yapmak veya önemli konularda konuşmak için uygun bir gökyüzü var.
Kova Çözüm odaklı olup, çevrenizdeki insanlarla ilgili sorunları halledebilmek için gayet güzel bir gün.
Balık Bugün sizin için para konuşacak, duygularınız susacak gibi görünmekte. Maddi konularda girişimci olun.

Rumico

Devamını Oku

Magazin

Alişan okulda özel park yeri iddialarına tepki gösterdi

Alişan okulda özel park yeri iddialarına tepki gösterdi

Ünlü şarkıcı Alişan, geçtiğimiz günlerde, ölen kardeşinin çocuklarını okuldan alırken diğer velilerle arasında park krizi yaşandığına ilişkin iddialar sonrası açıklama yaptı. Çıkan haberleri yalanlayan Alişan, “Ne özel park alanım var, ne de şoförüm. Ben kimseden ayrıcalık istemem” dedi.

Temmuz ayında 41 yaşındaki kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş’ı corona virüs nedeniyle kaybeden ünlü şarkıcı Alişan (45), “Artık onlar benim çocuklarım” dediği yeğenlerine sahip çıkıyor. Alişan, oğluyla aynı okulda okuyan iki yeğenini bizzat okula bırakıp alıyor.
Ancak ünlü şarkıcı hakkında dün bir iddia ortaya atıldı. Alişan’ın yeğenlerini okula almak için gittiği okulda park krizi yaşandığı ileri sürüldü. Okul çıkış saatinde park edecek yeri olmayan Levent’teki bir özel okulun hemen önünde Alişan’ın şoförü tarafından trafik konisi konarak, ünlü şarkıcıya özel yer tutulduğunu gören velilerin bu duruma tepki gösterdiği iddia edildi.
“KİMSEDEN AYRICALIK İSTEMEDİM” Basına yansıyan haberlerin ardından Alişan, sosyal medyadan açıklama yaptı. Kimseden ayrıcalık istemediğini belirten Alişan, şu ifadeleri kullandı: “Ne kadar büyük bir haber, ne kadar büyük bir yanlış. Alişan yeğenlerini almaya gitmiş de özel park yeri kullanmış! Herkesin her gün park ettiği yere boş diye park etmeye çalışmak büyük bir ayrıcalık ve yasadışı bir şey! Gerçekten bunu haber yapmak da büyük bir haber başarısı! Bu mübarek kandil günü bunu haber yapıp altına da vicdandan, merhametten, nasibini almamış herkesi Allah’a havale ediyorum… Biz acımızı sarmaya çalışıyoruz lütfen beni ve ailemi rahat bırakın… Ben ne kimseden ayrıcalık ne de başka bir şey istiyorum… Ne özel park alanım var ne de şoförüm… Sadece amacım yeğenlerimi okuldan almak her anne babanın yaptığı gibi… Ben kardeşimi kaybetmişim acıların en büyüğünü yaşamışım, yapacağınız hiçbir şey beni yaralamaz üzmez… Ama bu kadar merhametten, anlayıştan yoksun insan olması!”
Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatının ardından yaptığı paylaşımda, “Abim bizi öksüz bıraktın, gittin… Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın her şeyimdin… Ben şimdi sensiz ne yapacağım? Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi… Allah’ım seni bizden daha çok istedi, yanına aldı… 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı, şimdi 4 çocuğum var artık… Sen rahat uyu Eyşan’ım, Ceylan’ım, Merve’m bana emanet… Seni çok seviyorum abim… Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim… Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um… Seni çok seviyorum. Allah’ım mekanını cennet eylesin inşallah…” ifadelerini kullanmıştı.
“SON NEFESİME KADAR YANINDAYIM”Selçuk Tektaş, Instagram sayfasındaki son paylaşımını nisan ayında yapmış ve eşi Merve Tektaş’ın doğum gününü kutlamıştı. Tektaş, “Bugün benim canım aşkım, sevgilim, hayatımın anlamı, kızlarımın annesi, kısaca benim her şeyim doğmuş.Tam 13 yıldır beraberiz ve Rabbim’e ne kadar şükretsem az senin gibi bir hayat arkadaşına sahip olduğum İçin. Seni çok seviyorum meleğim son nefesime kadar hep yanındayım” mesajını yazmıştı.
Kardeşinin ölümünün ardından “2 çocuğum, 2 yeğenim vardı, şimdi 4 çocuğum var artık” diyen Alişan, yeğenleriyle yakından ilgileniyor.

Rumico

Devamını Oku

Magazin

La Casa De Papel’in ‘Berlin’i Pedro Alonso: Dizi yeniden çekilse ‘İstanbul’ olurum

La Casa De Papel'in 'Berlin'i Pedro Alonso: Dizi yeniden çekilse 'İstanbul' olurum

Kaleme aldığı Filippo’nun Kitabı’nı tanıtmak üzere İstanbul’a gelen La Casa De Papel dizisinin Berlin’i Pedro Alonso, dizi yeniden çekilse ‘Berlin’ yerine ‘İstanbul’ olmak isteyeceğini belirtti.

Kaleme aldığı Filippo’nun Kitabı’nı tanıtmak üzere İstanbul’a gelen La Casa De Papel dizisinin Berlin’i Pedro Alonso, Show TV’den Ömür Sabuncuoğlu’na verdiği röportajda, dizi yeniden çekilse Berlin değil ‘İstanbul’ karakterini canlandırmak istediğini söylerken, “Bence İstanbul tek bir diziye sığdırılacak bir şehir değil” dedi.
“BEN EN ÇİRKİNLERDEN BİRİYİM” Berlin karakteriyle birlikte dünyanın en çekici erkekleri arasında gösterilen Pedro Alonso, kendisini ‘çirkin’ bulduğunu söylerken, “Çekici bulunmak bana fantastik geliyor ama ben en çirkinlerden biriyim” diye konuştu.
“TÜRK İNSANINI ÇOK SEVİYORUM” Ünlü oyuncu, Türk kadınları hakkında ise, “Genel olarak Türk insanlarını çok seviyorum. Yayıncılık sektöründe tanıştığım kadınlardan yola çıkarak çok hazırlıklı, çok profesyonel, çok akıllı ve çok eğitimli olduklarını söyleyebilirim. Bu benim için çok güzel bir sürpriz oldu” diye konuştu.
Türkiye’ye ikinci kez geldiğini ve çok sevdiğini belirten Pedro Alonso, “İstanbul benim uzun süre kalmak istediğim yerlerden bir tanesi. Sadece zaman geçirmek için değil burada kalıp resim yapmak, gezmek ve güzel hatıralar biriktirmek istiyorum” dedi.
“TANIŞMA ANIMIZ ROMANTİK BİR SAHNE OLURDU” Kitabını birlikte kaleme aldığı sevgilisi Tatiana’yla tanışma öyküsünü de anlatan Alonso, “Onunla ilk karşılaştığımız an kitabımızın çıkış noktasıydı. Kitabım bir film olsa Tatiana’yla tanışma anımız çok romantik bir sahne olurdu. Başlangıçta bir aşk ilişkimiz yoktu, aramızda mesafe vardı. Birbirimize kur yapmadan ilerledik ve sonrasında ilişki netleşti” ifadesini kullandı.

Rumico

Devamını Oku

Trendler